Pracownia 4arch

Pracownia rysunku architektonicznego w Cieszynie

Krótko o nas

Pracownia 4 arch powstała w 2008 roku w Cieszynie. Podejmuje różne działania w zakresie architektury i designu. Jednym z nich jest edukacja architektoniczna. Mamy na celu, zarażenie naszych uczniów pasją architektury i rysunku, w szczególności przygotowanie ich pod kątem egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie. Prowadzimy lekcje, plenery, konsultacje i kursy przygotowawcze. Nasi uczniowie to ambitna młodzież chcąca kształcić się na kierunkach architektonicznych, ciekawa świata młodzież, która szuka swoich pasji, dorośli realizujący swoje zainteresowania w dziedzinie rysunku architektonicznego.
prof
prof
Kursy rysunku - przygotowawcze - na uczelnie architektoniczne organizowane są co roku i odbywają się w centrum Cieszyna w Pracowni "4 arch". Odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, również w trybie przyśpieszonym. Zajęcia prowadzi architekt z przygotowaniem i doświadczeniem zawodowym i pedagogicznym. Dzięki doświadczeniu uczymy nie tylko rzemiosła rysunkowego ale także myślenia kategoriami architektury i sztuki.

Oferta

KURS przygotowawczy na architekturę

Podstawowy kurs skierowany jest do uczniów przystępujących do egzaminu za 2 lub 3 lata. Organizowane są też kursy przyśpieszone dla uczniów ostatnich klas szkół średnich. Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa do samego egzaminu wstępnego na studia tj. do czerwca.

Kurs 480 zł miesięcznie (4 zajęcia po 3 h, 12 godzin zegarowych)

Lekcje rysunku architektonicznego

Zajęcia skierowane są do osób zainteresowanych architekturą, przestrzenią i rysunkiem. Zapraszam zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych chcących rozwijać swoje zainteresowania i realizować pasje rysunkowe. Zajęcia dla młodszych trwają po 1,5 h. Przyjmujemy dzieci 12-16 lat.

Zajęcia dla dzieci 300 zł miesięcznie (4 zajęcia po 1,5 h, 6 godzin zegarowych)

Konsultacje

Zapraszam na konsultacje indywidualne w formie jednorazowej lekcji rysunku lub konsultacji prac, np. teczki rysunkowej. Jeżeli uczysz się w domu lub w innej pracowni i chcesz zasięgnąć mojej porady, uwagi i poddać się niezależnej ocenie zewnętrznej, zapraszam.

Lekcje indywidualne, konsultacje - 120 zł / godzinę zegarową.

Plenery rysunkowe

W czasie wakacji, organizujemy plenery rysunkowe przeznaczone dla wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności, a nie są jeszcze zdecydowani co do wyboru kierunku studiów. Zarówno dzieci, młodzież i dorośli.

Zapisy w maju i czerwcu!

Kurs

Kadra

Dobrochna Borsa
Jestem architektem, absolwentem Wydziału ARCHITEKTURY Politechniki Śląskiej. Wybór działalności zawodowej jest kontynuacją rodzinnych wielopokoleniowych tradycji – architektów. Od kilkunastu lat prowadzę Pracownię 4 arch. Mam przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z młodzieżą, nabyte w pracy w szkole i na wyższych uczelniach. Specjalizuję się w rysunku architektonicznym. Staram się poznać ucznia, jego predyspozycje i indywidualnie dopasować do nich program i sposób nauczania. Cenię indywidualne umiejętności i predyspozycje, staram się pomóc każdemu znaleźć jego własny styl, sposób rysowania i technikę. Służę radą i praktycznymi informacjami odnośnie egzaminu i podejścia do pracy. Wymagam pracy, zainteresowania i poświęcenia czasu, aby nasza praca przynosiła efekty.

Zapisy

dom

Terminy zajęć:

Zajęcia odbywają się w:
poniedziałek 15:00-18:00 środa 15:00-18:00
raz w miesiącu zajęcia w celu nadrobienia zaległości w:
soboty 9:00-12:00